Korg skarp Meyella auktion fåtölj fårskinn 70 tal kudde Rubrik flytta
Bruno Mathsson, fåtölj och fotpall, "Pernilla", Karl Mathsson, Värnamo, 1950/60-tal. - Bukowskis
Fåtölj, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Laminett, Swedese. Fårskinn, skiktlimmat trä, brännstämplad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1055