Kraftfull Pekkadillo tur auktion glas vas Välkommen smeta svår

VAS, glas, jugend, Arsall, Vereinigten Lausitzer Glaswerken, Tyskland,  1900-talets början. - Bukowskis

Astrid Gate, vas, glas, Johansfors, 2005, unik. - Bukowskis

TIMO SARPANEVA - Glass vase "Globus" for Iittala, numbered 20/1986,  Finland. [Ø 30 cm, h. 26 cm] | Vas, Modernt, Auktion

Vas i glas, Czechoslovakia, blomdeko | Auktion markusauktioner.se

VAS OCH SKÅL, glas, 1900-talets slut, b… | Auktion.se

HELENA TYNELL - Glass vase "Plissé" for Riihimäen Lasi Oy, in production  1949-1958, Finland. [h. 27 cm] | Vas, Modernt, Auktion

TIMO SARPANEVA, vas, glas, "Crocus", Iittala, Finland. | Auktion

Blå/vit glasvas, H. 20,3 c.. | Köp från Kalmar-Pantbank på Tradera  (541068186)

Vas, glas/mässing med landskapsblommor … | Auktion.se

VAS, glas, 1900-talets början | Auktion olsensauktioner.se

Vas, "Stjärnhimmelsmönstret", E | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Vas, blått glas, höjd 51 cm | Auktion karljohanauktioner.se

Romerska glas - Stockholms Auktionsverk

POKAL OCH VAS, glas | Auktion kanonauktioner.se

VAS. H 28 cm. – Auktionshuset i Örebro AB

Vas, glas, höjd 28 cm | Auktion karljohanauktioner.se

Vas, daterad 1931 | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

VAS, färgad glasmassa, Arthur Percy, G | Auktion auktionisten.com

VAS, glas, BodaNova, 2000-tal | Auktion olsensauktioner.se

VAS, glas, Simon Gate, Orrefors. | Bukowskis Market | Vas, Auktion, Glas

VAS, grönt glas och sterlingsilver, | Auktion olsensauktioner.se

Vas, glas, höjd 45 cm | Auktion karljohanauktioner.se

Stort Glas och Vas (33837) via konkursauktion | Budi.se

Skål, vas, glas, högsta 24 cm | Auktion.se

VAS, glas, 1900-tal | Auktion.se