Leksaker, Brio, 12 delar. Längd: 2-28 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7119
Träleksaker från Brio - Scandinavian Retro
PARTI LEKSAKER, 10 delar Brio mm, 1950-tal. - Bukowskis
Leksaker, 2 st ledade träfigurer 1950-tal, en Brio Kalle Anka (med ett kortare ben) och en lång mörk man med stubbat hår, höjd 34 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på
brio | leta retro
LEKSAKER, 4 stycken, trä och plast, Brio samt Luck leksaker, Sverige, 1900-talets mitt. - Bukowskis