Fåtölj, "Pernilla", Bruno Maths | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla", Dux, sent 1900-tal. - Bukowskis
Fåtölj, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Pernilla, DUX, böjträ, brännstämplad, renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4244
Bruno Mathsson, fåtölj med fotpall, "Pernilla 2", Firma Karl Mathsson, daterade 1964 och -65. - Bukowskis
Bruno Mathsson Pernilla fåtölj - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj Pernilla Bruno Mathsson - Stockholms Auktionsverk
Bruno Mathsson fåtölj Pernilla 69 - Stockholms Auktionsverk
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Pernilla", | Auktion olsensauktioner.se
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla 69", Dux. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, brännmärkt
BRUNO MATHSSON, fåtölj "Pernilla" för DUX 1900-talets senare del. - Bukowskis
Fåtölj med fotpall, Bruno Mathsson, Pernilla 69, Ljust skinn. - Bukowskis
Bruno Mathsson fåtölj Pernilla - Stockholms Auktionsverk
Lögnhalsen Lindberg | Barnebys Magazine
Fåtölj , + fotpall, Pernilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Dux, skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7020
Bilder för 513962. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, Pernilla 69, brunt läder, bokstomme. - Auctionet
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Pernilla", DUX
BRUNO MATHSSON, fåtölj med fotpall, "Pernilla", DUX