G&G Antik AB - Finfuru! Två fåtöljer i furu och canvas. Troligen Ikea 70-talet. Sitter i en just nu och skriver detta inlägg! Sköna! Paret 2900 kr. #fåtöljer #seating #design #retro #Ikea #
Fåtölj Jetson Bruno Mathsson i canvas och läder - Stockholms Auktionsverk
Fåtöljer, Diana, Karin Mobring, IKEA - Göteborgs Auktionskammare
Fåtöljer, ett par, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Pernilla Roto (Pernilla 2), Dux. Rotostativ i metall, stativ i böjträ, sits i canvas. - 1453 4022 - Metropol Auktioner
Bror Boije fåtölj - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJER, ett par. Canvas och stålrör. 1970-tal. - Bukowskis
Fåtölj, Börge Lindau och Bo Lin | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
JETSON Fåtölj, canvas Dakota svart - DUX - Bruno Mathsson
Soffor, stolar, fåtölj med mera., Trosa, Klaravik auktioner