Tillämplig Blåsa skorsten fmm ljusstakar auktion Sympatisk Dra ut rör

Slutpris för LJUSSTAKAR, ett par, mässing, F.M.

MINIATYR- LJUSSTAKAR 2st, FMM, barockstil

Se produkter som liknar Paret gedigna ljusstakar i mä.. på Tradera  (619225097)

LJUSSTAKAR, mässing, barockstil, FM Mattsson, Mora, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Paret ljusstakar i mässing - .. | Köp från Auktionsbyra på Tradera  (623471226)

Ljusstakar barockstil - Stockholms Auktionsverk

Ljusstakar ett par, barockstil, | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstakar - Auctionet
Ljusstakar - Auctionet

Ljusstakar, 8st, barockstil, FMM Mora, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, bl.a. Skultuna

LJUSSTAKAR, FMM, barockstil, koppar, 2st

Se produkter som liknar LJUSSTAKAR, 1par, Mässing, Ba.. på Tradera  (617719333)

Ljusstakar FMM, Mässing | Auktion.se

Ljusstakar - Auctionet
Ljusstakar - Auctionet

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal | Auktion olsensauktioner.se