torn pekfinger bön fmm ljusstakar barockstil mässing auktionfirmor Förövare spänning lärobok

Se produkter som liknar VINTAGE Mässing Ljusstakar 2s.. på Tradera  (623740080)

Ljusstakar mässing barock - Stockholms Auktionsverk

Se produkter som liknar VINTAGE Mässing Ljusstakar 2s.. på Tradera  (624991743)

Ljusstakar mässing barockstil - Stockholms Auktionsverk

Ljusstakar, 8st, barockstil, FMM Mora, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Se produkter som liknar Två ljusstakar i mässing från.. på Tradera  (615463775)

LJUSSTAKAR, mässing, barockstil, FM Mattsson, Mora, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Ljusstakar barockstil - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, märkta FMM, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, FMM , Mora, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Slutpris för LJUSSTAKAR, ett par, mässing, F.M.

Bilder för 1086092. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, märkta FMM,  1900-tal. - Auctionet

MINIATYR- LJUSSTAKAR 2st, FMM, barockstil