GEORG JENSEN. Halsband, sterlingsilver med 6 berlocker i form av djur, 1900-talets mitt. Smycken & Ädelstenar - Collier - Auctionet
GEORG JENSEN. HALSBAND med HÄNGE, silver 925, 1900-tal. Smycken & Ädelstenar - Collier - Auctionet
Smycken, silver, halsband, 2 par örhängen och kravattnål, Georg Jensen. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8280
Georg Jensen, Halsband "Joy", sterlingsilver, modell 126. - Bukowskis
Halsband med hänge, Silver, Georg Jensen - 807 8275 - Metropol Auktioner
GEORG JENSEN, 'Heritage', månstensbrosch och 'Sphere', halsband med akvamarin av Regitze Overgaard, silver. - Bukowskis
Georg Jensen/Asterid Fog, halsband, sterlingsilver. Modellnr 122. - Bukowskis
Georg Jensen collier silver och gummi, design "Möbius" av Torun Bülow, nr 443, original etui. - Bukowskis
Georg Jensen halsband silver årssmycke - Stockholms Auktionsverk
Smycken "Daisy" bland annat Georg Jensen silver och emalj. - Bukowskis
Georg Jensen Aura halsband stelt silver
Georg Jensen Torun Silver Halsband 160 med Häng.. | Köp på Tradera (613970849)
Halsband från Georg Jensen som Vivianna, Offspring, Mercy, Hearts | Dala Guldsmide
GEORG JENSEN, Vivianna Torun Bülow, halsband
Se produkter som liknar Georg Jensen julgranspynt på Tradera (613754777)