Erick Buch, "folding bar", 2 st barstolar, modell OD 61, 1960-tal. - Bukowskis
BORD med TIDNINGSSTÄLL, ett par, jakaranda, 1970-tal. CITES-intyg. - Bukowskis
SATSBORD, 3 delar, jakaranda, Poul Jensen för Selig Möbler, Danmark. 1960-tal. CITES-intyg medföljer. - Bukowskis
KARMSTOLAR med FOTPALLAR, ett par, jakaranda, Gunnar Myrstrand för Källemo. 1960-tal. CITES-intyg medföljer. - Bukowskis
SMINKBORD SAMT PALL, Danmark, Aksel Kjersgaard, Odder, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Bardisk, 5 delar, bardisk+ 3 barstolar+ spegel, jakaranda (Cites-intyg medföljer), 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 108 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8025
PALL/BORD, 1960-tal. - Bukowskis
Bilder för 195924. SPEGEL samt PALL. Jakaranda. Svart skinn. 1960-tal. - Auctionet