Fåtölj, Karl Erik Ekselius (1914-1998), Sverige. JOC. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4408
Fåtöljer, 1 par, JOC, Karl Erik Ekselius, - 630 7649 - Metropol Auktioner
KARL-ERIK EKSELIUS, 1 par fåtöljer, | Auktion olsensauktioner.se
KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, Vet | Auktion olsensauktioner.se
KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, ett par, för JOC-möbler, Vetlanda, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Karl Erik Ekselius, soffa och fåtölj, JOC Möbler, Vetlanda, 1969. - Bukowskis
Karl Erik Ekselius, JOC Vetlanda fåtölj 1960-tal. - Bukowskis
Ekselius, Karl Erik för JO Carl | Auktion hallandsauktionsverk.se
Karl Erik Ekselius fåtölj - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJ, Karl Erik Ekselius, JOC, Vetla… | Auktion.se
KARL ERIK EKSELIUS, ett par fåtöljer "F 139" för JOC, 1966. - Bukowskis
FÅTÖLJ, design Karl Erik Ekselius för JOC Vetlanda. 1900-talets andra hälft. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, ett par, JOC Vetlanda, 1960-/70-tal. - Bukowskis
KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer ett par, JOC Vetlanda. - Bukowskis
Fåtölj, + fotpall, Karl Erik Ekselius, JOC. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9127
FÅTÖLJ, JOC, Vetlanda, 1960-tal. - Bukowskis
Fåtöljer ett par, Karl Erik Eks | Auktion dalarnasauktionsbyra.se
Fåtöljer, Ett par, Karl-Erik Ekselius (1914-1998), JOC Vetlanda, renoveringsobjekt. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
FÅTÖLJER,ETT PAR, KARL ERIK EKSELIUS JOC VETLANDA. - Bukowskis