lektion slinga Bäst ljusstake barock site www.dalarnasauktionsbyra.se Verkligen köpare Sele

Ljusstake, barock, 16/1700-tal | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, barock, 1700-tal | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, barock, 1600-tal | Auction dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, barock, Hans Beck, N | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, barock, Nürnberg, 16 | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, barock, 1700-tal | Auction dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, barock, Nürnberg, Ty | Auction dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, barock, 1700-talets | Auktion dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstake, Ottomansk, 15/1600-t | Auktion dalarnasauktionsbyra.se