JOSEF FRANK, ljusstake, mässing, modell 2454, Firma Svenskt Tenn, 1900-tal. - Bukowskis
LJUSSTAKE, mässing, Firma Svensk Tenn | Auktion auktionisten.com
Ljusstake mässing, Vintage - Stockholms Bordsuthyrning AB
Ljusstakar - Auctionet
Ljusstakar - Auctionet
Jämtlands Auktionsbyrå - Ljusstake i Mässing - Jämtslöjd - Hantverk Bruksslitage så som missfärgningar, fläckar och repor. Se bilder. Höjd: 5 cm Diameter: 17 cm Diameter ljushållare: 2,4 cm Vikt: 0,22 kg
Ljusstakar - Antikt & Design | Köp & sälj begagnat & oanvänt på Tradera