Studsa Polis Anoi ljusstake mässing kronor auktion Distribution Avkopplande mustasch

LJUSSTAKE 2ST, mässing
LJUSSTAKE 2ST, mässing

Fyndade ljusstakar på auktion | Barnebys Magazine

1 PAR LJUSSTAKAR, Mässing. Baroc.. | Köp från Norr-Fynd på Tradera  (593703096)

Ljusstake, mässing, Skultuna - second hand | Myrorna

Ljusstake allmoge - Stockholms Auktionsverk

Ljusstake, mässing, Reijmyre, Design Lotta Horn. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4027

PAR LJUSSTAKAR MÄSSING SKULTUNA BRUK No 12, 12CM (ENA FOTEN NGT BUCKLIG,  NGT REPIGA, LJUSMANSCHETTER SAKNAS) STÄMPLADE "SB" MED KRONA, TILLV.  1860-1870 - Göteborgs Pantbank

Ljusstake, mässing, 1800-tal. Höjd: 16 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm  och på nätauktion med konst och inredning -

Visa avslutad auktionsvara :: Pantbanken Sverige

Ljusstakar mässing - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKE, mässing, no 250, EOS Jönköping, 1900-tal

Ljusstake - Upplandsmuseet / DigitaltMuseum

LJUSSTAKE, Mässing, 1800-tal H. 14 cm L. 21.5 cm – Auktionshuset i Örebro AB

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal | Auktion olsensauktioner.se

Björnssons Auktionskammare
Björnssons Auktionskammare

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Skultuna bruk No.52

5-armad Ljusstake mässing höjd ca27cm

Ljusstakar i mässing 6 st varav ett par Skultuna - Eskilstunaauktionsverk

LJUSSTAKE Ilse D Ammonsen Denmark. Mässing. H 25 cm. – Auktionshuset i  Örebro AB

Ett par, GUSUM, mässing. Höjd: 9,5 ca. Auktionen avslutas den 21 december  2020 och just nu är priset 900 kr | Ljusstakar, Auktion, Mässing

Ljusstake REENA, antik mässing - Wikholm form - Hemlängtan.com

Ljusstake - Sikö Auktioner
Ljusstake - Sikö Auktioner

LJUSSTAKE, mässing, Judaica, sannolikt 1800-tal. - Bukowskis

Ljusstake Bersbo i mässing - Eskilstunaauktionsverk

SKEPPSSTAKE Ljusstake Mässing .. | Köp från Bohagsbyrån på Tradera  (578596705)

Visa butiksvara :: Pantbanken Sverige

SLM 2197 - Ljusstake av mässing med åttkantig och dekorerad fotplatta -  Sörmlands museums samlingar