Studsa Polis Anoi ljusstake mässing kronor auktion Distribution Avkopplande mustasch
LJUSSTAKE 2ST, mässing
Fyndade ljusstakar på auktion | Barnebys Magazine
1 PAR LJUSSTAKAR, Mässing. Baroc.. | Köp från Norr-Fynd på Tradera (593703096)
Ljusstake, mässing, Skultuna - second hand | Myrorna
Ljusstake allmoge - Stockholms Auktionsverk
Ljusstake, mässing, Reijmyre, Design Lotta Horn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4027
PAR LJUSSTAKAR MÄSSING SKULTUNA BRUK No 12, 12CM (ENA FOTEN NGT BUCKLIG, NGT REPIGA, LJUSMANSCHETTER SAKNAS) STÄMPLADE "SB" MED KRONA, TILLV. 1860-1870 - Göteborgs Pantbank
Ljusstake, mässing, 1800-tal. Höjd: 16 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Visa avslutad auktionsvara :: Pantbanken Sverige
Ljusstakar mässing - Stockholms Auktionsverk
LJUSSTAKE, mässing, no 250, EOS Jönköping, 1900-tal
Ljusstake - Upplandsmuseet / DigitaltMuseum
LJUSSTAKE, Mässing, 1800-tal H. 14 cm L. 21.5 cm – Auktionshuset i Örebro AB