Oswald Examen album riva ner malmsten fåtölj farmor auktionspris osammanhängande pussel radioaktivitet
CARL MALMSTEN. Fåtölj ”Farmor” lös nackkudde. Normalt brukslitage. – Auktionshuset i Örebro AB
Fåtölj Farmor Carl Malmsten - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor". - Bukowskis
Carl Malmsten, fåtölj, “Farmor” - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN. fåtölj, "Farmor", 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Fåtölj Farmor Carl Malmsten fotpall - Stockholms Auktionsverk
CARL MALMSTEN. "Farmor", fåtölj, AB O. H. Sjögren, modellen formgiven 1956, klädsel av gotländskt fårskinn, nackkudde av svart läder, ben i ljus björk, brickmärkt. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet