Prestanda rusa utslag nätauktioner ljusstakar Destillera is Oförändrad

Ljusstakar, ett par by Wiwen Nilsson on artnet

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Torshamm | Auction olsensauktioner.se

Ljusstakar, 4 par, högsta 19,5 cm | Auction karljohanauktioner.se

Ljusstakar Metall Ryssland 190 | Auction norrlandsauktionsverk.se

Sold at Auction: Olof Ahlberg, LJUSSTAKAR, ett par, av Olof Ahlberg  (1876-1956).

Netauktion - Ljusstakar, 2st
Netauktion - Ljusstakar, 2st

Ljusstakar, ett par, Frankrike, 1800-talets början, Empire. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, 11 st, mässing och nysil | Auction olsensauktioner.se

Ljusstakar Skultuna No 80 1900 | Auction norrlandsauktionsverk.se

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal | Auction olsensauktioner.se

LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, Skultuna, nr 80, 1900-talets | Auction

Netauktion - Ljusstakar och skål i vitmetall, 3 delar

Ljusstakar pair nr 948 by Sigvard Bernadotte on artnet

Ljusstakar, ett par, Tenn, 1786. Höjd: 19 cm, skadad. Metropol - Auktioner  i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Ljusstakar, ett par, Skultuna. Höjd: 22 cm. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Ljusstakar, ett par, empire, Frankrike, tidigt 1800-tal. - Bukowskis

Ljusstakar, 15 st, mässing, höjd | Auction karljohanauktioner.se

Ljusstakar ett par, 1800-tal | Auction dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstakar, Ett par, Barockstil. Mässing. Höjd: 16 cm. Metropol - Auktioner  i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Ljusstakar på Auction Now - Auctionet

Netauktion - Ljusstakar, 2st
Netauktion - Ljusstakar, 2st

Ljusstakar, Ett par, omkring 1900, trä, bemålade. Höjd: 25 cm. Metropol -  Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Ljusstakar, Ett par, 1800-tal, bronserade. Höjd: 18 cm. Metropol - Auktioner  i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Ljusstakar by Anna Petrus on artnet

Ljusstakar 2st, Frankrike, 17/1 | Auction dalarnasauktionsbyra.se

Ljusstakar, ett par, höjd 31,5 cm | Auction karljohanauktioner.se

Ljusstakar - Auctionet
Ljusstakar - Auctionet