LJUSSTAKAR, 20 stycken, Ceasar Stoffi & Fritz Nagel. 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Ljusstake Stoff Nagel, ny (071501) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
LJUSSTAKAR, 3 delar, vitmetall, Fritz Nagel & Ceasar Stoffi, BMF, Tyskland, 1960/70-tal. Silver & Metall - Övriga metallföremål - Auctionet
Ceasar Stoffi & Fritz Nagel för Quis | Auktion markusauktioner.se
Kandelaber, Design Ceasar Stoffi, för BMF/Nagel, 20 lösa moduler + fot, . Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 6065
Stoff Nagel Ljusstake Krom - Cervera | Ljusstakar, Nagel, Önskelistan
LJUSSTAKAR 4 st, bl a "Liljan", Ystad Metall, Werner Stoff "Nagel", mm. - Bukowskis
Ljusstakar 5st, "Nagel", Ceasar Stoffi | Auktion
LJUSSTAKAR, 17 delar , Fritz Nagel & Ceasar Stoffi, vitmetall. Ljus medföljer i 5 kartonger. - Bukowskis
Nagel ljusstakar - Stockholms Auktionsverk
Ljusstake, 8 + 1 delar, Stoffic & Fritz Nagel, Tyskland, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Ljusstake, 4 delar, Ceasar Stoffi, Nagel, metall, stapelbara, höjd: 10 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -