Fåtölj Pernilla Bruno Mathsson - Stockholms Auktionsverk
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, brännmärkt
Bruno Mathsson, fåtölj, ”Pernilla”, Dux, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON, fåtölj med fotpall, "Pernilla", Dux, 1980-tal. - Bukowskis
FÅTÖLJ ”Pernilla”. Design Bruno Mathsson för DUX. Tyget något slitet. – Auktionshuset i Örebro AB
BRUNO MATHSSON. Fåtölj med fotpall, "Pernilla", Dux. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtölj Bruno Mattsson by Dux ”Pernilla”. Sadelgjorden sliten och med fläckar. – Auktionshuset i Örebro AB
Bruno Mathsson fåtölj Pernilla - Stockholms Auktionsverk
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Pernilla", | Auktion olsensauktioner.se
Auktionstipset - FÅTÖLJ MED FOTPALL "Pernilla", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft.
Fåtölj , + fotpall, Pernilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Dux, skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7020
FÅTÖLJ MED FOTPALL ”Pernilla”. Design Bruno Mathsson för DUX. Tyg samt sadelgjord med fläckar & slitage. – Auktionshuset i Örebro AB
Köp en Pernilla fåtölj på... - Auktion.se Alla auktioner | Facebook
Fåtölj Pernilla design Bruno Mathsson - Stockholms Auktionsverk
Bruno Mathsson by Dux, "Pernilla" få | Auktion markusauktioner.se
Bruno Mathsson Pernilla fåtölj - Stockholms Auktionsverk
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla 69", Dux. - Bukowskis
Bruno Mathsson, "Pernilla", fåtölj och pall, 1969. - Bukowskis
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. "Pernilla", Dux, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -