Yngve Ekström, Stolar, 6 st. "Pinocchio". 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Stol, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Sibbo, spricka/ sprickor. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Yngve Ekström ´´Pinnockio´´ stolar - Stockholms Auktionsverk
Köp Pinnockio stol från Stolab | Svenssons.se
Stolar, 3 st. "Pinocchio", Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Målade. Spjälad rygg. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Slutpris för STOLAR, 3 stycken, "Pinocchio", Yngve
Pinnstolar, 4 st, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. "Pinnockio". 50/60-tal, spjälad rygg, fanér. Sitthöjd ca 44 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Yngve Ekström Pinnockio stol Nutida Design - Stockholms Auktionsverk
YNGVE EKSTRÖM - Pinnockio 2 st stolar - Stockholms Auktionsverk